922
edits
No edit summary |
|||
Line 431: | Line 431: | ||
| 029, 030, 031 | | 029, 030, 031 | ||
| {{MSP|029|Nidoran♀}} {{MSP|030|Nidorina}} {{MSP|031|Nidoqueen}} | | {{MSP|029|Nidoran♀}} {{MSP|030|Nidorina}} {{MSP|031|Nidoqueen}} | ||
| data-sort-value="2018-10-11" | October 11, 2018 | | data-sort-value="2018-10-11" | October 11, 2018<!-- | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 054, 055 | |||
| {{MSP|054|Psyduck}} {{MSP|055|Golduck}} | |||
| data-sort-value="2019-01-25" | January 25, 2019--> | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 058, 059 | | 058, 059 | ||
Line 527: | Line 531: | ||
| 155, 156, 157 | | 155, 156, 157 | ||
| {{MSP|155|Cyndaquil}} {{MSP|156|Quilava}} {{MSP|157|Typhlosion}} | | {{MSP|155|Cyndaquil}} {{MSP|156|Quilava}} {{MSP|157|Typhlosion}} | ||
| data-sort-value="2018-11-10" | November 10, 2018 | | data-sort-value="2018-11-10" | November 10, 2018<!-- | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| 158, 159, 160 | |||
| {{MSP|158|Totodile}} {{MSP|159|Croconaw}} {{MSP|160|Feraligatr}} | |||
| data-sort-value="2019-01-12" | January 12, 2019--> | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| 175, 176, 468 | | 175, 176, 468 |
edits