77,661
edits
m (→In the anime) |
(Undo revision 2890863 by FinnishPokéFan92 (talk)Separate generations should have separate entries) |
||
Line 43: | Line 43: | ||
! Location | ! Location | ||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev1|RBY}}/{{gameabbrev1|RGBY}} | | {{gameabbrev1|RBY}}/{{gameabbrev1|RGBY}} | ||
| [[Cinnabar Lab]] | | [[Cinnabar Island]] [[Cinnabar Lab|Pokémon Lab]] | ||
|- | |||
| {{gameabbrev3|FRLG}} | |||
| [[Cinnabar Island]] [[Cinnabar Lab|Pokémon Lab]] | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev4|DPPt}} | | {{gameabbrev4|DPPt}} | ||
Line 60: | Line 63: | ||
| {{gameabbrev6|ORAS}} | | {{gameabbrev6|ORAS}} | ||
| [[Devon Corporation]] in [[Rustboro City]] | | [[Devon Corporation]] in [[Rustboro City]] | ||
|- | |||
| {{gameabbrev7|PE}} | |||
| [[Cinnabar Lab]] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |