15,139
edits
m (→Names) |
|||
Line 187: | Line 187: | ||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | | Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | ||
| 翡翠 ''Féicheui'' | | 翡翠 ''Féicheui'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Korean | |||
| 히스이 ''Hisui'' | |||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Thai | | Thai | ||
| ฮิซุย '' | | ฮิซุย ''Hiseui'' | ||
| Transliteration of her Japanese name | | Transliteration of her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |