148
edits
m (→In other languages: Added Brazilian Portuguese) |
|||
Line 829: | Line 829: | ||
| class="l" | {{TCG ID|SM-P Promo|Tapu Koko-GX|48}} | | class="l" | {{TCG ID|SM-P Promo|Tapu Koko-GX|48}} | ||
| class="l" | {{TCG|SM-P Promotional cards}} | | class="l" | {{TCG|SM-P Promotional cards}} | ||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Celebi}} | |||
| class="c" | {{e|Grass}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Celebi|4}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Genesect}} | |||
| class="c" | {{e|Grass}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Genesect|10}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Volcanion}} | |||
| class="c" | {{e|Water}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Volcanion|28}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Mew}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Mew|41}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Jirachi}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Jirachi|43}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Rayquaza}} | |||
| class="c" | {{e|Dragon}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Rayquaza|57}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Lugia}} | |||
| class="c" | {{e|Colorless}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Lugia|58}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|- style="background:#fff" | |||
| class="l" | {{TCG|Arceus}} | |||
| class="c" | {{e|Colorless}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|Shining Legends|Shining Arceus|59}} | |||
| class="l" | {{TCG|Shining Legends}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits