10,264
edits
(→Pixie Glen: Just noticed this mistake.) |
(→Rippling Shoal: Just got through here.) |
||
Line 283: | Line 283: | ||
| {{p|Feraligatr}} | | {{p|Feraligatr}} | ||
| || || Boss | | || || Boss | ||
--> | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|341|Corphish}} | |||
| {{p|Corphish}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|342|Crawdaunt}} | |||
| {{p|Crawdaunt}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|456|Finneon}} | ||
| {{p| | | {{p|Finneon}} | ||
| ✔ || ✔ || ✔ | |||
<!-- | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|457|Lumineon}} | |||
| {{p|Lumineon}} | |||
| || Boss || ✔ | |||
--> | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|580|Ducklett}} | |||
| {{p|Ducklett}} | |||
| ✔ || ✔ || ✔ | | ✔ || ✔ || ✔ | ||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP| | | style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | {{MSP|581|Swanna}} | ||
| style="background:#FFF" | {{p| | | style="background:#FFF" | {{p|Swanna}} | ||
| style="background:#FFF" | | | style="background:#FFF" | ✔ | ||
| style="background:#FFF" | ✔ | | style="background:#FFF" | ✔ | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | ✔ | | style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | ✔ | ||
|} | |} | ||
edits