12,084
edits
Politoed666 (talk | contribs) mNo edit summary |
Politoed666 (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG|BlastCatty}} || No || No || No || No | | {{TCG|BlastCatty}} || No || No || No || No | ||
|- | |||
| {{TCG|Charizard archetype|Charizard}} || Yes || Yes || Yes || Yes | |||
|- | |- | ||
| {{TCG|CMT}} || No || No || No || No | | {{TCG|CMT}} || No || No || No || No |
edits