55
edits
Line 63: | Line 63: | ||
| {{MSP|047|Parasect}} | | {{MSP|047|Parasect}} | ||
| {{p|Parasect}} | | {{p|Parasect}} | ||
|- | |||
| 050 | |||
| {{MSP|050|Diglett}} | |||
| {{p|Diglett}} | |||
| rowspan="2" | {{M|Fissure}} {{tt|*|Generation III only}} | |||
|- | |||
| 051 | |||
| {{MSP|051|Dugtrio}} | |||
| {{p|Dugtrio}} | |||
|- | |- | ||
| 052 | | 052 |
edits