3,848
edits
Yaminokame (talk | contribs) |
|||
Line 68: | Line 68: | ||
! colspan="2" style="background: #C4E673;" | [[Generation II|Gen II]] | ! colspan="2" style="background: #C4E673;" | [[Generation II|Gen II]] | ||
! colspan="2" style="background: #C4E673;" | [[Generation III|Gen III]] | ! colspan="2" style="background: #C4E673;" | [[Generation III|Gen III]] | ||
! colspan="2" style="background: #C4E673; {{roundytr|5px}}" | [[Generation | ! colspan="2" style="background: #C4E673;" | [[Generation IV|Gen IV]] | ||
! colspan="2" style="background: #C4E673; {{roundytr|5px}}" | [[Generation V|Gen V]] | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|083|Farfetch'd (Pokémon)}} | | {{MS|083|Farfetch'd (Pokémon)}} | ||
Line 78: | Line 79: | ||
| {{MS|417|Pachirisu (Pokémon)}} | | {{MS|417|Pachirisu (Pokémon)}} | ||
| {{p|Pachirisu}} | | {{p|Pachirisu}} | ||
| {{MS|531|Tabunne (Pokémon)}} | |||
| {{p|Tabunne}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|115|Kangaskhan (Pokémon)}} | | {{MS|115|Kangaskhan (Pokémon)}} | ||
Line 87: | Line 90: | ||
| {{MS|441|Chatot (Pokémon)}} | | {{MS|441|Chatot (Pokémon)}} | ||
| {{p|Chatot}} | | {{p|Chatot}} | ||
| {{MS|538|Nageki (Pokémon)}} | |||
| {{p|Nageki}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|127|Pinsir (Pokémon)}} | | {{MS|127|Pinsir (Pokémon)}} | ||
Line 96: | Line 101: | ||
| {{MS|442|Spiritomb (Pokémon)}} | | {{MS|442|Spiritomb (Pokémon)}} | ||
| {{p|Spiritomb}} | | {{p|Spiritomb}} | ||
| {{MS|539|Dageki (Pokémon)}} | |||
| {{p|Dageki}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|128|Tauros (Pokémon)}} | | {{MS|128|Tauros (Pokémon)}} | ||
Line 105: | Line 112: | ||
| {{MS|455|Carnivine (Pokémon)}} | | {{MS|455|Carnivine (Pokémon)}} | ||
| {{p|Carnivine}} | | {{p|Carnivine}} | ||
|- align="center" | | {{MS|556|Marakacchi (Pokémon)}} | ||
| {{p|Marakacchi}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| {{MS|131|Lapras (Pokémon)}} | |||
| {{p|Lapras}} | |||
| {{MS|213|Shuckle (Pokémon)}} | |||
| {{p|Shuckle}} | |||
| {{MS|313|Volbeat (Pokémon)}} | |||
| | | {{p|Volbeat}} | ||
| {{MS|479|Rotom (Pokémon)}} | |||
| {{p|Rotom}} | |||
| {{MS|561|Shinboraa (Pokémon)}} | |||
| {{p|Shinboraa}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|132|Ditto (Pokémon)}} | | {{MS|132|Ditto (Pokémon)}} | ||
Line 122: | Line 133: | ||
| {{p|Illumise}} | | {{p|Illumise}} | ||
| colspan="2" rowspan="13" style="background: #C4E673" | | | colspan="2" rowspan="13" style="background: #C4E673" | | ||
| {{MS|587|Emonga (Pokémon)}} | |||
| {{p|Emonga}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|142|Aerodactyl (Pokémon)}} | | style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|142|Aerodactyl (Pokémon)}} | ||
Line 129: | Line 142: | ||
| style="background: #fff" | {{MS|324|Torkoal (Pokémon)}} | | style="background: #fff" | {{MS|324|Torkoal (Pokémon)}} | ||
| style="background: #fff" | {{p|Torkoal}} | | style="background: #fff" | {{p|Torkoal}} | ||
| style="background: #fff" | {{MS|594|Mamanbou (Pokémon)}} | |||
| style="background: #fff" | {{p|Mamanbou}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| colspan="2" rowspan="11" style="background: #C4E673" | | | colspan="2" rowspan="11" style="background: #C4E673" | | ||
Line 135: | Line 150: | ||
| {{MS|327|Spinda (Pokémon)}} | | {{MS|327|Spinda (Pokémon)}} | ||
| {{p|Spinda}} | | {{p|Spinda}} | ||
| {{MS|621|Kurimugan (Pokémon)}} | |||
| {{p|Kurimugan}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|227|Skarmory (Pokémon)}} | | {{MS|227|Skarmory (Pokémon)}} | ||
Line 140: | Line 157: | ||
| {{MS|335|Zangoose (Pokémon)}} | | {{MS|335|Zangoose (Pokémon)}} | ||
| {{p|Zangoose}} | | {{p|Zangoose}} | ||
| {{MS|626|Buffalon (Pokémon)}} | |||
| {{p|Buffalon}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| {{MS|234|Stantler (Pokémon)}} | | {{MS|234|Stantler (Pokémon)}} | ||
Line 145: | Line 164: | ||
| {{MS|336|Seviper (Pokémon)}} | | {{MS|336|Seviper (Pokémon)}} | ||
| {{p|Seviper}} | | {{p|Seviper}} | ||
|- align="center" style="background: #fff" | | {{MS|631|Kuitaran (Pokémon)}} | ||
| {{MS|235|Smeargle (Pokémon)}} | | {{p|Kuitaran}} | ||
| {{p|Smeargle}} | |- align="center" | ||
| {{MS|337|Lunatone (Pokémon)}} | | style="background: #fff" | {{MS|235|Smeargle (Pokémon)}} | ||
| {{p|Lunatone}} | | style="background: #fff" | {{p|Smeargle}} | ||
| style="background: #fff" | {{MS|337|Lunatone (Pokémon)}} | |||
| style="background: #fff" | {{p|Lunatone}} | |||
| style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|632|Aianto (Pokémon)}} | |||
| style="background: #fff; {{roundybr|5px}}" | {{p|Aianto}} | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|241|Miltank (Pokémon)}} | | style="background: #fff; {{roundybl|5px}}" | {{MS|241|Miltank (Pokémon)}} |
edits