6
edits
m (→Characteristics: spelling) |
No edit summary |
||
Line 166: | Line 166: | ||
|{{MS|467|Magmortar (Pokémon)}} | |{{MS|467|Magmortar (Pokémon)}} | ||
|{{p|Magmortar}} | |{{p|Magmortar}} | ||
|- | |||
|??? | |||
|{{MS|000|Pokabu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Pokabu}} | |||
|- | |- | ||
|??? | |??? |
edits