51,133
edits
m (→Lucario) |
m (→Lucario) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Lucario|61}} || {{e|Fighting}} || 35 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 61/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Lucario|61}} || {{e|Fighting}} || 35 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 61/146 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Platinum|Lucario|53}} || {{e|Metal}} || 42 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Platinum}} || 53/127 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 8|Lucario|2}} || {{e|Fighting}} || 39 || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 8}} || 2/17 | | {{TCG ID|POP Series 8|Lucario|2}} || {{e|Fighting}} || 39 || {{rar|Rare}} || {{TCG|POP Series 8}} || 2/17 |
edits