182
edits
Rockersk08 (talk | contribs) m (Better to leave as is, responding here.) |
(→Names) |
||
Line 180: | Line 180: | ||
| Warren | | Warren | ||
| Possibly from English word ''war''. | | Possibly from English word ''war''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Italian | |||
| Alcide | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Spanish | | Spanish |
edits