1,567
edits
QuickJolteon (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 441: | Line 441: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{blue color light}}" | Foul odor | | style="background:#{{blue color light}}" | Foul odor | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=3 | [[HZ041]] | |||
| rowspan=3 | <center>{{MSP|0745Mn|Lycanroc}}<br>{{p|Lycanroc}} | |||
| rowspan=3 | "Which battle style is its favorite?" | |||
| style="background:#{{red color light}}" | Hit & away | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar question HZ041.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar answer HZ041.png|217px]]--> | |||
| rowspan=3 | <!--[[File:Pokémon Seminar extra scene HZ041.png|217px]]--> | |||
|- | |||
| style="background:#{{green color light}}" | Feint | |||
|- | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | '''Counter''' | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |
edits