164
edits
(→Eon Ticket: In 2004 there were too many stores and locations to list them all) |
|||
Line 195: | Line 195: | ||
| {{wp|Tokyo}} | | {{wp|Tokyo}} | ||
| {{wp|Tokyo}} | | {{wp|Tokyo}} | ||
|- style="background: #fff" | |||
| rowspan=4 | February 11 to 27, 2005 | |||
| rowspan=4 | {{OBP|Pokémon Center|store}}s | |||
| {{wp|Tokyo}} | |||
| {{wp|Tokyo}} | |||
|- style="background: #fff" | |||
| {{wp|Osaka}} | |||
| {{wp|Osaka Prefecture|Osaka}} | |||
|- style="background: #fff" | |||
| {{wp|Nagoya}} | |||
| {{wp|Aichi Prefecture|Aichi}} | |||
|- style="background: #fff" | |||
| {{wp|Fukuoka}} | |||
| {{wp|Fukuoka Prefecture|Fukuoka}} | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| rowspan=9 | December 9, 2006 to January 5, 2007 | | rowspan=9 | December 9, 2006 to January 5, 2007 |
edits