127,698
edits
Line 460: | Line 460: | ||
| colspan=3 | Trainer emote<br>Let's do this! | | colspan=3 | Trainer emote<br>Let's do this! | ||
| colspan=3 | Trainer emote<br>Thanks! | | colspan=3 | Trainer emote<br>Thanks! | ||
|- | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fire color dark}}; background:#{{fire color light}}" | [[File:Masters Medal 1-Star Town Square Street Fair.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fire color dark}}; background:#{{fire color light}}" | [[File:Masters Medal 2-Star Town Square Street Fair.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fire color dark}}; background:#{{fire color light}}" | [[File:Masters Medal 3-Star Town Square Street Fair.png|120px]] | |||
| colspan=3 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{fire color dark}}; background:#{{fire color light}}" | [[File:Masters Medal Alolapalooza.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=3 | Medal<br>1★ Town Square Street Fair | |||
| colspan=3 | Medal<br>2★ Town Square Street Fair | |||
| colspan=3 | Medal<br>3★ Town Square Street Fair | |||
| colspan=3 | Medal<br>Alolapalooza | |||
|} | |} | ||
edits