4,547
edits
m (→Acquisition) |
SaturnMario (talk | contribs) |
||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[Challenge Beach]] | | [[Challenge Beach]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{gameabbrev8|SwSh}}'''{{color2|{{jump color}}|The Crown Tundra|CT}}''' | |||
| | |||
| [[Freezington]] (79%/20% chance) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits