7,101
edits
m (→Music) |
(→Pokémon anime: Added S23 to the airdates table) |
||
Line 187: | Line 187: | ||
| ''[[SM146|Obrigado, Alola. E a jornada continua!]]''<br>May 21, 2020 | | ''[[SM146|Obrigado, Alola. E a jornada continua!]]''<br>May 21, 2020 | ||
| 54 | | 54 | ||
|- | |||
|- style="background:#fff" | |||
| ''[[S23|A série Jornadas Pokémon]] | |||
| Cartoon Network | |||
| ''[[JN001|A chegada de Pikachu!]]''<br>September 21, 2020 | |||
| Unknown | |||
| Unknown | |||
|- | |- | ||
! style="background:#6AA9E4; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | | ! style="background:#6AA9E4; {{roundybottom|5px}}" colspan="5" | |
edits