6,117
edits
m (→top) |
Piotrek1113 (talk | contribs) (→Names: Added Polish) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| Molteau-fjellet | | Molteau-fjellet | ||
| From English name | | From English name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| Polish | |||
| Góra Molteau | |||
| Same as English name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| Brazilian Portuguese | | Brazilian Portuguese |
edits