19,442
edits
(No, we don't do this to begin with.) |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| ISBN 9784091423092 | | ISBN 9784091423092 | ||
| February 28, 2017 | | February 28, 2017 | ||
|- style="background:#FFFFFF;" | |||
| [[File:None.png|120px|Volume 2]] | |||
| {{vol|Pocket Monsters Horizon|2}} | |||
| ISBN 4091424236 | |||
| August 28, 2017 | |||
|} | |} | ||