2,086
edits
Animaltamer7 (talk | contribs) (→Names) |
(→Names) |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|阿怪{{tt|*|FireRed & LeafGreen chapter}} | |阿怪{{tt|*|FireRed & LeafGreen chapter}} | ||
| | | | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|Vietnamese | |||
|Bé Meta | |||
|Transliteration of Japanese name | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
edits