62,811
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| DPBP#279 || [[Corsola ()|Corsola]] || [[Image:water-attack.png]] || 32 || - | | DPBP#279 || [[Corsola ()|Corsola]] || [[Image:water-attack.png]] || 32 || - | ||
|- | |- | ||
| DPBP#522 || [[Palkia ()|Palkia]] || [[Image:water-attack.png]] || | | DPBP#522 || [[Palkia ()|Palkia]] || [[Image:water-attack.png]] || 67 || - | ||
|- | |- | ||
| DPBP#522 || [[Palkia ()|Palkia]] || [[Image:water-attack.png]] || | | DPBP#522 || [[Palkia ()|Palkia]] || [[Image:water-attack.png]] || 67 || (H) | ||
|- | |- | ||
| - || [[Palkia (Lv. X) ()|Palkia]] || [[Image:water-attack.png]] || X || (H) | | - || [[Palkia (Lv. X) ()|Palkia]] || [[Image:water-attack.png]] || X || (H) |