55,887
edits
(|D) |
(→Intro) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| style="background:#{{fire color light}}; color:#000000; {{roundybottom|10px}}" | <div align="center">{{#ifexpr: 100 - (({{PAGESIZE:User talk:TTEchidna|R}} div 1024) round 0) > 0|<font face="Monospace">'''[[User talk:TTEchidna|{{color|000|HP: {{#expr: floor(360 - ({{PAGESIZE:User talk:TTEchidna|R}} div 102400 * 360))}}/360}}]]'''</font>|[[User talk:TTEchidna| | | style="background:#{{fire color light}}; color:#000000; {{roundybottom|10px}}" | <div align="center">{{#ifexpr: 100 - (({{PAGESIZE:User talk:TTEchidna|R}} div 1024) round 0) > 0|<font face="Monospace">'''[[User talk:TTEchidna|{{color|000|HP: {{#expr: floor(360 - ({{PAGESIZE:User talk:TTEchidna|R}} div 102400 * 360))}}/360}}]]'''</font>|[[User talk:TTEchidna|<span class="roundy" style="background:#990000; color:#FFFFFF; line-height:8px;"><small> FNT </small></span>]]}}</div> | ||
|- class="expandable" | |- class="expandable" | ||
| colspan="2" | {{#ifexpr: floor({{PAGESIZE:User talk:TTEchidna|R}} div 1024) < 100|[[{{#switch: {{FULLPAGENAME}}|User talk:TTEchidna=User:TTEchidna/Archive|User talk:TTEchidna}}|''{{color|000|Talk Page Archives}}'']]|<div style="text-decoration:blink">[[{{#switch: {{FULLPAGENAME}}|User talk:TTEchidna=User:TTEchidna/Archive|User talk:TTEchidna}}|<big>'''{{color|FF0000|ARCHIVE THIS TALK PAGE, TTE!}}'''</big>]]</div>}} | | colspan="2" | {{#ifexpr: floor({{PAGESIZE:User talk:TTEchidna|R}} div 1024) < 100|[[{{#switch: {{FULLPAGENAME}}|User talk:TTEchidna=User:TTEchidna/Archive|User talk:TTEchidna}}|''{{color|000|Talk Page Archives}}'']]|<div style="text-decoration:blink">[[{{#switch: {{FULLPAGENAME}}|User talk:TTEchidna=User:TTEchidna/Archive|User talk:TTEchidna}}|<big>'''{{color|FF0000|ARCHIVE THIS TALK PAGE, TTE!}}'''</big>]]</div>}} | ||
Line 21: | Line 21: | ||
| <small>{{color|002BB8|Jan 2009}} ([[User talk:TTEchidna/Archive Jan 09 1|1]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Jan 09 2|2]]) • [[User talk:TTEchidna/Archive Feb 09|Feb 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Mar-Apr 09|Mar-Apr 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive May 09|May 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Jun-Jul 09|Jun-Jul 2009]]</small> | | <small>{{color|002BB8|Jan 2009}} ([[User talk:TTEchidna/Archive Jan 09 1|1]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Jan 09 2|2]]) • [[User talk:TTEchidna/Archive Feb 09|Feb 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Mar-Apr 09|Mar-Apr 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive May 09|May 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Jun-Jul 09|Jun-Jul 2009]]</small> | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| <small>[[User talk:TTEchidna/Archive Aug-Sep 09|Aug-Sep 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Oct 09|Oct 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Nov-Dec 09|Nov-Dec 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Jan-Mar 10|Jan-Mar 2010]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Apr-May 10|Apr-May 2010]]< | | <small>[[User talk:TTEchidna/Archive Aug-Sep 09|Aug-Sep 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Oct 09|Oct 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Nov-Dec 09|Nov-Dec 2009]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Jan-Mar 10|Jan-Mar 2010]] • [[User talk:TTEchidna/Archive Apr-May 10|Apr-May 2010]]</small> | ||
|- align="center" | |||
| <small>[[User talk:TTEchidna/Archive Jun-Aug 10|Jun-Aug 2010]]<!-- • [[User talk:TTEchidna/Archive Sep 10|Sep 2010]]--></small> | |||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
---- | ---- |
edits