51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Lapras) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Great Encounters|Lapras|21}} || {{e|Water}} || 47 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Great Encounters}} || 21/106 | | {{TCG ID|Great Encounters|Lapras|21}} || {{e|Water}} || 47 || {{rar|Rare}} || {{TCG|Great Encounters}} || 21/106 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Platinum|Lapras|79}} || {{e|Water}} || 41 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 79/127 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Southern Islands|Lapras|12}} || {{e|Water}} || 30 || - || {{TCG|Southern Islands}} || 12/18 | | {{TCG ID|Southern Islands|Lapras|12}} || {{e|Water}} || 30 || - || {{TCG|Southern Islands}} || 12/18 |
edits