25,022
edits
Tiddlywinks (talk | contribs) m (Do not copy fansubs... Thank you) |
Playerking95 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 172: | Line 172: | ||
| style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|736|Grubbin}}<br>{{pcolor|Grubbin|000}} | | style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|736|Grubbin}}<br>{{pcolor|Grubbin|000}} | ||
| style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|744|Rockruff}}<br>'''{{pcolor|Rockruff|000}}''' | | style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|744|Rockruff}}<br>'''{{pcolor|Rockruff|000}}''' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=2 | [[SM016]] | |||
| rowspan=2 | {{MTRT}} | |||
| rowspan=2 | | |||
| style="background:#{{blue color light}}" | {{MSP|776|Turtonator}}<br>{{pcolor|Turtonator|000}} | |||
| style="background:#{{red color light}}" | {{MSP|725|Litten}}<br>{{pcolor|Litten|000}} | |||
| rowspan=2 | <!--[[File:Poké Problem question SM016.png|217px]]--> | |||
| rowspan=2 | <!--[[File:Poké Problem SM016.png|217px]]--> | |||
| rowspan=2 | <!--[[File:Poké Problem extra scene SM016.png|217px]]--> | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| style="background:#{{green color light}}" | {{MSP|777|Togedemaru}}<br>{{pcolor|Togedemaru|000}} | |||
| style="background:#{{yellow color light}}" | {{MSP|785|Tapu Koko}}<br>'''{{pcolor|Tapu Koko|000}}''' | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|- | |- |
edits