1,974
edits
(→Names) |
HoopsterJohn (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
| Dark Clembot | | Dark Clembot | ||
| From ''dark'' and ''Clembot'' | | From ''dark'' and ''Clembot'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Spanish | |||
| Lembot Oscuro | |||
| From ''Lembot'' (Clembot) and ''oscuro'' (dark) | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | | French |
edits