28
edits
(→Trivia) |
|||
Line 789: | Line 789: | ||
| [[File:Rocket-logo.png|20px|link=Team Rocket trio|Team Rocket trio]]<br>{{TRT}} | | [[File:Rocket-logo.png|20px|link=Team Rocket trio|Team Rocket trio]]<br>{{TRT}} | ||
| {{MSP|473|Mamoswine}}<br>{{p|Mamoswine|???}} | | {{MSP|473|Mamoswine}}<br>{{p|Mamoswine|???}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| rowspan=2 | [[XY087]] | |||
| rowspan=2 | {{an|Clemont}} | |||
| [[File:Rocket-logo.png|20px|link=Team Rocket trio|Team Rocket trio]]<br>{{TRT}} | |||
| {{MSP|326|Grumpig}}<br>{{p|Grumpig}} | |||
| rowspan=2 | [[File:Pokémon Quiz XY087.png|217px]] | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| {{MSP|533|Gurdurr}}<br>{{p|Gurdurr}} | |||
| '''{{MSP|660|Diggersby}}<br>{{p|Diggersby}}''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=5 style="background:#{{colorschemelight|Kalos}}; {{roundybottom|5px}}"| | | colspan=5 style="background:#{{colorschemelight|Kalos}}; {{roundybottom|5px}}"| |
edits