569
edits
Tiddlywinks (talk | contribs) m (non-redirected link) |
Iam.soviet19 (talk | contribs) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
{| align="left" class="roundy" style="background: #{{hoenn color light}}; border: 1px solid #{{hoenn color}};" | {| align="left" class="roundy" style="background: #{{hoenn color light}}; border: 1px solid #{{hoenn color}};" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| colspan=" | | colspan="5" class="roundy" style="background: #eee;" |{{gameabbrev3|RS}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:RSE Hideout Warp Tile.png]] | |||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:Hoenn warp tile active.png]] | | class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:Hoenn warp tile active.png]] | ||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:Hoenn warp tile.png]] | | class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:Hoenn warp tile.png]] | ||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:RS Trick House Warp Tile.png]] | |||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:RS Trick House Warp Tile Inactive.png]] | |||
|} | |} | ||
| | | | ||
{| align="left" class="roundy" style="background: #{{kanto color light}}; border: 1px solid #{{kanto color}};" | {| align="left" class="roundy" style="background: #{{kanto color light}}; border: 1px solid #{{kanto color}};" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| class="roundy" style="background: #eee;" |{{gameabbrev3|FRLG}} | | colspan="2" class="roundy" style="background: #eee;" |{{gameabbrev3|FRLG}} | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| class="roundy" style="background: #eee;" |[[File:Warp tile gen3.png]] | | class="roundy" style="background: #eee;" |[[File:Warp tile gen3.png]] | ||
| class="roundy" style="background: #eee;" |[[File:FRLG Saffron Warp Tile.png]] | |||
|} | |||
| | |||
{| align="left" class="roundy" style="background: #{{hoenn color light}}; border: 1px solid #{{hoenn color}};" | |||
|- align="center" | |||
| colspan="4" class="roundy" style="background: #eee;" |{{gameabbrev3|E}} | |||
|- align="center" | |||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:RSE Hideout Warp Tile.png]] | |||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:E Mossdeep Warp Tile.png]] | |||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:E Mossdeep Warp Tile Inactive.png]] | |||
| class="roundy" style="background: #eee;" | [[File:E Trick House Warp Tile.png]] | |||
|} | |} | ||
| | | |
edits