121,648
edits
Zesty Cactus (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 718: | Line 718: | ||
| {{m|Bounce}} | | {{m|Bounce}} | ||
| [[File:EmolgaNextDestinies49.jpg|200px]] | | [[File:EmolgaNextDestinies49.jpg|200px]] | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[File:571.png|link=Zoroark (Pokémon)]] | |||
| {{TCG ID|Dark Explorers|Zoroark|71}} | |||
| {{m|Shadow Rush|Dark Rush}} | |||
| [[File:ZoroarkDarkExplorers71.jpg|200px]] | |||
|} | |} | ||
edits