34
edits
Mijumarurs (talk | contribs) (→Red) |
Mijumarurs (talk | contribs) (→Blue) |
||
Line 498: | Line 498: | ||
|{{MS|360|Wynaut (Pokémon)}} | |{{MS|360|Wynaut (Pokémon)}} | ||
|{{p|Wynaut}} | |{{p|Wynaut}} | ||
| | |||
|{{MS|501|Mijumaru (Pokémon)}} | |||
|{{p|Mijumaru}} | |||
|- | |||
|{{MS|502|Futachimaru (Pokémon)}} | |||
|{{p|Futachimaru}} | |||
| | |||
|{{MS|503|Daikenki (Pokémon)}} | |||
|{{p|Daikenki}} | |||
| | |||
|{{MS|515|Hiyappu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Hiyappu}} | |||
| | |||
|{{MS|516|Hiyakki (Pokémon)}} | |||
|{{p|Hiyakki}} | |||
| | |||
|{{MS|524|Dangoro (Pokémon)}} | |||
|{{p|Dangoro}} | |||
| | |||
|{{MS|525|Gantoru (Pokémon)}} | |||
|{{p|Gantoru}} | |||
|- | |||
|{{MS|526|Gigaiasu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Gigaiasu}} | |||
| | |||
|{{MS|527|Koromori (Pokémon)}} | |||
|{{p|Koromori}} | |||
| | |||
|{{MS|528|Kokoromori (Pokémon)}} | |||
|{{p|Kokoromori}} | |||
| | |||
|{{MS|535|Otamaro (Pokémon)}} | |||
|{{p|Otamaro}} | |||
| | |||
|{{MS|536|Gamagaru (Pokémon)}} | |||
|{{p|Gamagaru}} | |||
| | |||
|{{MS|537|Gamageroge (Pokémon)}} | |||
|{{p|Gamageroge}} | |||
|- | |||
|{{MS|539|Dageki (Pokémon)}} | |||
|{{p|Dageki}} | |||
| | |||
|{{MS|564|Purotoga (Pokémon)}} | |||
|{{p|Purotoga}} | |||
| | |||
|{{MS|565|Abagoora (Pokémon)}} | |||
|{{p|Abagoora}} | |||
| | |||
|{{MS|580|Koaruhii (Pokémon)}} | |||
|{{p|Koaruhii}} | |||
| | |||
|{{MS|588|Kaburumo (Pokémon)}} | |||
|{{p|Kaburumo}} | |||
| | |||
|{{MS|603|Shibibiru (Pokémon)}} | |||
|{{p|Shibibiru}} | |||
|- | |||
|{{MS|604|Shibirudon (Pokémon)}} | |||
|{{p|Shibirudon}} | |||
| | |||
|{{MS|605|Riguree (Pokémon)}} | |||
|{{p|Riguree}} | |||
| | |||
|{{MS|615|Furiijio (Pokémon)}} | |||
|{{p|Furiijio}} | |||
| | |||
|{{MS|638|Kobaruon (Pokémon)}} | |||
|{{p|Kobaruon}} | |||
| | |||
|{{MS|642|Borutorosu (Pokémon)}} | |||
|{{p|Borutorosu}} | |||
| | | | ||
| | | |
edits