15,896
edits
PokémonGamer (talk | contribs) m (→Evolved Pokémon: closed captioning) |
Reinhartmax (talk | contribs) |
||
Line 687: | Line 687: | ||
| 7 episodes | | 7 episodes | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP|656|Froakie}} | |||
| [[Ash's Froakie]] | |||
| Prior to [[XY001]] | |||
| Unknown | |||
| Debuted as Froakie | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MSP|298|Azurill}} | | {{MSP|298|Azurill}} |
edits