2,709
edits
No edit summary |
|||
Line 23: | Line 23: | ||
|{{p|Pidgeotto}} | |{{p|Pidgeotto}} | ||
|349 | |349 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|018 | |||
|{{MSP|018M|Pidgeot}} | |||
|{{p|Pidgeot}}<br><small>Mega Pidgeot<small> | |||
|579 | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|019 | |019 | ||
Line 63: | Line 68: | ||
|{{p|Aerodactyl}}<br><small>Mega Aerodactyl<small> | |{{p|Aerodactyl}}<br><small>Mega Aerodactyl<small> | ||
|615 | |615 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|161 | |161 | ||
Line 78: | Line 78: | ||
|{{p|Cleffa}} | |{{p|Cleffa}} | ||
|218 | |218 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|191 | |191 | ||
Line 93: | Line 88: | ||
|{{p|Unown}} | |{{p|Unown}} | ||
|336 | |336 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|260 | |||
|{{MSP|260M|Swampert}} | |||
|{{p|Swampert}}<br><small>Mega Swampert<small> | |||
|635 | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|280 | |280 | ||
Line 98: | Line 98: | ||
|{{p|Ralts}} | |{{p|Ralts}} | ||
|198 | |198 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|283 | |283 | ||
Line 203: | Line 198: | ||
|{{p|Abomasnow}}<br><small>Mega Abomasnow<small> | |{{p|Abomasnow}}<br><small>Mega Abomasnow<small> | ||
|594 | |594 | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|493 | |493 |
edits