14,207
edits
Line 159: | Line 159: | ||
| {{M|Octazooka}} | | {{M|Octazooka}} | ||
| Lv. 25 | | Lv. 25 | ||
|- | |||
| 225 | |||
| [[image:225MS.gif]] | |||
| {{P|Delibird}} | |||
| {{M|Present}} | |||
| Start | |||
|- | |- | ||
| 235 | | 235 | ||
Line 171: | Line 177: | ||
| {{M|Milk Drink}} | | {{M|Milk Drink}} | ||
| Lv. 11 | | Lv. 11 | ||
|- | |||
| 249 | | 249 | ||
| [[Image:249MS.gif]] | | [[Image:249MS.gif]] |
edits