1,218
edits
m (→Neo Genesis: Maybe I'll strat unhiding to see what it looks like...) |
|||
Line 427: | Line 427: | ||
!colspan=2 style="text-align:center"|--> | !colspan=2 style="text-align:center"|--> | ||
===Neo Genesis=== | ===Neo Genesis=== | ||
|-style="bsckground:"FFFFFF" | |||
| | | | ||
|22 | |22 | ||
Line 471: | Line 471: | ||
|71 | |71 | ||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Sentret|71}} | |{{TCG ID|Neo Genesis|Sentret|71}} | ||
|}-- | |- | ||
| | |||
|77 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Sudowoodo|77}} | |||
|- | |||
| | |||
|81 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Totodile|81}} | |||
|- | |||
| | |||
|90 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Time Capsule|90}} | |||
|- | |||
| | |||
|91 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Bill's Teleporter|91}} | |||
|- | |||
| | |||
|99 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Berry|99}} | |||
|- | |||
| | |||
|102 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Pokémon March|102}} | |||
|- | |||
| | |||
|103 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Super Rod|103}} | |||
|- | |||
|{{e|grass}} | |||
|108 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Grass Energy|108}} | |||
|- | |||
|{{e|water}} | |||
|111 | |||
|{{TCG ID|Neo Genesis|Water Energy|111}} | |||
|} | |||
==List of Event Pokémon I own== | ==List of Event Pokémon I own== |
edits