12,141
edits
Ruixiang95 (talk | contribs) No edit summary |
(→Acquisition: Teal Mask location) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| {{gameabbrev9|SV}} | | {{gameabbrev9|SV}} | ||
| [[Area Zero]], [[Glaseado Mountain]] | | [[Area Zero]], [[Glaseado Mountain]] | ||
| [[Academy Ace Tournament]] | | [[Academy Ace Tournament]]<br>[[Tera Raid Battle]]s (all levels) | ||
|- | |||
| {{gameabbrev9|SV}}{{gameabbrev9|TM}} | |||
| | |||
| [[Ogre Oustin']] | |||
|} | |} | ||
|} | |} |