413
edits
Teganrose1 (talk | contribs) |
Teganrose1 (talk | contribs) |
||
Line 183: | Line 183: | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" | ||
|[[File:PP_Leech_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |[[File:PP_Leech_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | ||
| '''PP- | | '''PP Leech Trap''' | ||
| ? % | |||
|- style="background: #FFF" | |||
|[[File:Seal_Trap_artwork_RTDX.png|50px]] | |||
| '''Seal Trap''' | |||
| ? % | | ? % | ||
|- style="background: #FFF" | |- style="background: #FFF" |
edits