368
edits
AsherNix08 (talk | contribs) |
|||
Line 467: | Line 467: | ||
| colspan=3 | Fantina's sync move mindscape<br>({{color2|000|Hearthome Gym}}) | | colspan=3 | Fantina's sync move mindscape<br>({{color2|000|Hearthome Gym}}) | ||
| Artwork of {{color2|000|Pokémon Masters EX/Main Story#Chapter 24: A Shining Spotlight|Chapter 24: A Shining Spotlight}} | | Artwork of {{color2|000|Pokémon Masters EX/Main Story#Chapter 24: A Shining Spotlight|Chapter 24: A Shining Spotlight}} | ||
|- | |||
<!--| colspan=2 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{ghost color dark}}; background:#{{ghost color light}}" | [[File:Spr Masters Fantina 2.png|120px]] | |||
| colspan=2 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{ghost color dark}}; background:#{{ghost color light}}" | [[File:VSFantina Masters.png|120px]] | |||
| colspan=2 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{ghost color dark}}; background:#{{ghost color light}}" | [[File:Spr Masters Fantina EX.png|120px]] | |||
| colspan=2 style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{ghost color dark}}; background:#{{ghost color light}}" | [[File:VSFantina EX Masters.png|120px]] | |||
|- | |||
| colspan=2 | 6★ Model<br>(Normal colors) | |||
| colspan=2 | VS Model<br>(Normal colors) | |||
| colspan=2 | 6★ Model<br>(EX Colors) | |||
| colspan=2 | VS Model<br>(EX Colors)--> | |||
|- | |- | ||
| style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{ghost color dark}}; background:#{{ghost color light}}" | [[File:Fantina Emote 2 Masters.png|80px]] | | style="{{roundy|20px}} border:2px solid #{{ghost color dark}}; background:#{{ghost color light}}" | [[File:Fantina Emote 2 Masters.png|80px]] |
edits