2,881
edits
(The master fisherman doesn't have a name.) |
Singaporean (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{an|Lana}} | | {{an|Lana}} | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{an|Sophocles}} | | {{an|Sophocles}} | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| | | {{an|Kiawe}} | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[James|"Dekojiro"]] | | [[James|"Dekojiro"]] | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{an|Gladion}} | | {{an|Gladion}} | ||
Line 58: | Line 52: | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Hau]] | | [[Hau]] | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |||
| [[Guzma]] | |||
| | |||
|- style="background:#fff" | |||
| {{an|Lillie}} | |||
| [[SM131|Top 16]] | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Acerola]] | | [[Acerola]] | ||
| | | [[SM131|Top 16]] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[Mina]] | | [[Mina]] | ||
| | | [[SM131|Top 16]] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| [[ | | [[Jessie|"Musasina"]] | ||
| | | [[SM131|Top 16]] | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{an|Mallow}} | | {{an|Mallow}} |
edits