editlock-exempt
32,895
edits
Davidwes14 (talk | contribs) |
Lady Ariel (talk | contribs) (→Names) |
||
Line 235: | Line 235: | ||
|From ''[[Pokémon X and Y|Pokémon X]]'' | |From ''[[Pokémon X and Y|Pokémon X]]'' | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|English, German | |English, German,<br>Spanish | ||
|X | |X | ||
|From ''Pokémon X'' | |From ''Pokémon X'' | ||
Line 283: | Line 283: | ||
|Gar | |Gar | ||
|From ''Gangar'', Gengar's Japanese name | |From ''Gangar'', Gengar's Japanese name | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|German | |||
|Lasma | |||
|Same as Japanese name | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | |Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) |