808
edits
(→Trivia: Semi-colon usage for "however") |
(→Names) |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| Finnish | | Finnish | ||
| Professori Ivy | | Professori Ivy | ||
| From English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Russian | |||
| Профессор Айви ''Professor Aivi'' | |||
| From English name. | | From English name. | ||
|} | |} |
edits