2,086
edits
(→Names) |
(→Names) |
||
Line 119: | Line 119: | ||
|真由美 ''Jānyàuhméih'' | |真由美 ''Jānyàuhméih'' | ||
|From her Japanese name 真由美 ''Mayumi'' | |From her Japanese name 真由美 ''Mayumi'' | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Vietnamese | |||
|Mayumi | |||
|Transliteration of her Japanese name | |||
|} | |} | ||
{{-}} | {{-}} |
edits