13,925
edits
No edit summary |
m (→Names) |
||
Line 322: | Line 322: | ||
| เซเรน่า ''Serena'' | | เซเรน่า ''Serena'' | ||
| Same as her Japanese name | | Same as her Japanese name | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
|Russian | |||
|Серена ''Serena'' | |||
|Transcription of English name | |||
|} | |} | ||
edits