19,488
edits
Tiddlywinks (talk | contribs) m (→Items: small details) |
m (→Name origin) |
||
Line 548: | Line 548: | ||
| 향전시티 ''Hyangjeon City'' | | 향전시티 ''Hyangjeon City'' | ||
| From 향전 (香篆) ''hyangjeon'', incense seal | | From 향전 (香篆) ''hyangjeon'', incense seal | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| | | 百刻市 ''Bǎikè Shì'' | ||
| | | From its Japanese name | ||
|} | |} | ||