7,394
edits
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Seadra|Pummelo Hall of Fame 2.png|Water|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Seadra|Pummelo Hall of Fame 2.png|Water|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Starmie|Pummelo Hall of Fame 3.png|Water|Psychic|link=no}} | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Electabuzz|Drake Electabuzz.png|Electric|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Electabuzz|Drake Electabuzz.png|Electric|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Ditto|Drake Ditto.png|Normal|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Ditto|Drake Ditto.png|Normal|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Jolteon|Pummelo Hall of Fame.png|Electric|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Jolteon|Pummelo Hall of Fame.png|Electric|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Dragonite|Drake Dragonite.png|Dragon|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Drake (Orange League)|Dragonite|Drake Dragonite.png|Dragon|Flying|link=no}} | ||
|} | |} |
edits