5,080
edits
mNo edit summary |
m (→Seedot) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Diamond & Pearl|Seedot|97}} || {{e|Grass}} || 9 || {{rar|Common}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 97/130 | | {{TCG ID|Diamond & Pearl|Seedot|97}} || {{e|Grass}} || 9 || {{rar|Common}} || {{TCG|Diamond & Pearl}} || 97/130 | ||
|- | |||
| Seedot || {{e|Grass}} || 8 || {{rar|Common}} || {{TCG|Bonds to the End of Time}} || 004/090 (JP) | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|273}} | {{tcgpkmndisambig|273}} |
edits