16,195
edits
Unowninator (talk | contribs) (Undo revision 3677421 by Seabiscuit2020 (talk) I just tried; it does NOT work.) Tag: Undo |
|||
Line 153: | Line 153: | ||
| {{p|Ponyta}} | | {{p|Ponyta}} | ||
| {{ic/GO|Fire}} {{m|Fire Blast}} | | {{ic/GO|Fire}} {{m|Fire Blast}} | ||
|-style=background:#fff | |||
| 080 | |||
| {{MSP/GO|0080|Slowbro}} | |||
| {{p|Slowbro}} | |||
| {{ic/GO|Water}} {{m|Surf}} | |||
|-style=background:#fff | |||
| 080 | |||
| {{MSP/GO|0080G|Slowbro}} | |||
| {{rf|Galarian}} {{p|Slowbro}} | |||
| {{ic/GO|Water}} {{m|Surf}} | |||
|-style=background:#fff | |-style=background:#fff | ||
| 084 | | 084 | ||
Line 383: | Line 393: | ||
| {{p|Umbreon}} | | {{p|Umbreon}} | ||
| {{ic/GO|Normal}} {{m|Last Resort}}<br>{{ic/GO|Psychic}} {{m|Psychic}} | | {{ic/GO|Normal}} {{m|Last Resort}}<br>{{ic/GO|Psychic}} {{m|Psychic}} | ||
|-style=background:#fff | |||
| 080 | |||
| {{MSP/GO|0199|Slowking}} | |||
| {{p|Slowking}} | |||
| {{ic/GO|Water}} {{m|Surf}} | |||
|-style=background:#fff | |||
| 080 | |||
| {{MSP/GO|0199G|Slowking}} | |||
| {{rf|Galarian}} {{p|Slowking}} | |||
| {{ic/GO|Water}} {{m|Surf}} | |||
|-style=background:#fff | |-style=background:#fff | ||
| 239 | | 239 |
edits