7,103
edits
m (→Trainers) |
m (→Name origin: Added Brazilian Portuguese from PS338) |
||
Line 778: | Line 778: | ||
| Polish | | Polish | ||
| Jubilife | | Jubilife | ||
| From its English name | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| Brazilian Portuguese | |||
| Cidade de Jubilife | |||
| From its English name | | From its English name | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits