483
edits
CoolMan6001 (talk | contribs) |
CoolMan6001 (talk | contribs) |
||
Line 345: | Line 345: | ||
| 068 || {{MSP|068|Machamp}} || style="text-align: left" | {{p|Machamp}} | | 068 || {{MSP|068|Machamp}} || style="text-align: left" | {{p|Machamp}} | ||
| style="background-color: #{{Kanto color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Submission|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM17}})''' || || || || || || || | | style="background-color: #{{Kanto color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Submission|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM17}})''' || || || || || || || | ||
|- | |||
| 078 || {{MSP|078|Rapidash}} || style="text-align: left" | {{p|Rapidash}} | |||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Smart Strike|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM97}})''' | |||
|- | |- | ||
| 088 || {{MSP|088|Grimer}} || style="text-align: left" | {{p|Grimer}} | | 088 || {{MSP|088|Grimer}} || style="text-align: left" | {{p|Grimer}} | ||
Line 498: | Line 501: | ||
| 752 || {{MSP|752|Araquanid}} || style="text-align: left" | {{p|Araquanid}} | | 752 || {{MSP|752|Araquanid}} || style="text-align: left" | {{p|Araquanid}} | ||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Leech Life|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR18}})''' | | || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Leech Life|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TR18}})''' | ||
|- | |||
| 765 || {{MSP|765|Oranguru}} || style="text-align: left" | {{p|Oranguru}} | |||
| || || || || || || || style="background-color: #{{Galar color light}}; color: #FFF" | '''{{mcolor|Trick Room|FFF}}'''<br>'''({{color2|FFF|TM70}})''' | |||
|- | |- | ||
| 823 || {{MSP|823|Corviknight}} || style="text-align: left" | {{p|Corviknight}} | | 823 || {{MSP|823|Corviknight}} || style="text-align: left" | {{p|Corviknight}} |
edits