30,889
edits
m (→Go) |
(→Go) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
| {{ActivePoké|Go (anime)|Sandile|Go Sandile.png|ground|dark|link=Go (anime)#Sandile}} | | {{ActivePoké|Go (anime)|Sandile|Go Sandile.png|ground|dark|link=Go (anime)#Sandile}} | ||
| {{ActivePoké|Go (anime)|Golurk|Go Golurk.png|ground|ghost|link=Go (anime)#Golurk}} '''({{color2|000|Giant Pokémon|giant}})''' | | {{ActivePoké|Go (anime)|Golurk|Go Golurk.png|ground|ghost|link=Go (anime)#Golurk}} '''({{color2|000|Giant Pokémon|giant}})''' | ||
|- | |||
| {{ActivePoké|Go (anime)|Cubone|Go Cubone.png|ground|link=Go (anime)#Cubone}} | |||
|} | |} | ||