1,753
edits
No edit summary |
|||
Line 175: | Line 175: | ||
| style="background:#FFF; | 2016 | | style="background:#FFF; | 2016 | ||
|- | |- | ||
| style="background:#FFF; | | style="background:#FFF; | [[Pokémon Ultra Sun and Ultra Moon]] | ||
| style="background:#FFF" | Main series RPG | | style="background:#FFF" | Main series RPG | ||
| style="background:#FFF" | 2017 | | style="background:#FFF" | 2017 | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | | | style="background:#FFF; | 2017 | ||
|- | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}}" | [[Detective Pikachu (game)|Detective Pikachu]]{{tt|*|Expanded version}} | |||
| style="background:#FFF" | Cinematic adventure | |||
| style="background:#FFF; | 2018 | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}}" | 2018 | |||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||
edits