77,660
edits
Line 92: | Line 92: | ||
| {{rt|6|Unova}}, [[Giant Chasm]] | | {{rt|6|Unova}}, [[Giant Chasm]] | ||
| {{a|Pickup}}; [[Join Avenue]] ({{DL|Join Avenue|Antique Shop}}); held by {{wild|Clefairy}}, {{p|Clefable}} and {{wild|Lunatone}};<br>{{DL|Phenomenon|Dust cloud}}s ([[Chargestone Cave]], [[Mistralton Cave]], [[Clay Tunnel]], [[Twist Mountain]], [[Underground Ruins]], {{OBP|Victory Road|Black 2 and White 2}}, [[Wellspring Cave]], [[Seaside Cave]], [[Giant Chasm]]);<br>[[Hidden Grotto]]es ([[Route]]s {{rtn|6|Unova}}, {{rtn|13|Unova}}; [[Abundant Shrine]]);<br>[[Pokémon Dream Radar]] (regular areas after catching {{p|Tornadus}}) | | {{a|Pickup}}; [[Join Avenue]] ({{DL|Join Avenue|Antique Shop}}); held by {{wild|Clefairy}}, {{p|Clefable}} and {{wild|Lunatone}};<br>{{DL|Phenomenon|Dust cloud}}s ([[Chargestone Cave]], [[Mistralton Cave]], [[Clay Tunnel]], [[Twist Mountain]], [[Underground Ruins]], {{OBP|Victory Road|Black 2 and White 2}}, [[Wellspring Cave]], [[Seaside Cave]], [[Giant Chasm]]);<br>[[Hidden Grotto]]es ([[Route]]s {{rtn|6|Unova}}, {{rtn|13|Unova}}; [[Abundant Shrine]]);<br>[[Pokémon Dream Radar]] (regular areas after catching {{p|Tornadus}}) | ||
|- | |||
| {{gameabbrevss|DW}} | |||
| | |||
| {{dwa|Rugged Mountain}} | |||
|- | |- | ||
| {{gameabbrev6|XY}} | | {{gameabbrev6|XY}} |