13,788
edits
(→Europe) |
|||
Line 211: | Line 211: | ||
| {{mcolor|Dragon Claw}} | | {{mcolor|Dragon Claw}} | ||
| 46585756 | | 46585756 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|497|Serperior}} | |||
| {{pcolor|Serperior}} | |||
| {{mcolor|Frenzy Plant}} | |||
| {{mcolor|Dragon Tail}} | |||
| 23740396 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| style="{{roundybl|5px}}" | {{MSP|503|Samurott}} | | style="{{roundybl|5px}}" | {{MSP|503|Samurott}} | ||
Line 229: | Line 235: | ||
| {{mcolor|Coil}} | | {{mcolor|Coil}} | ||
| 50958047 | | 50958047 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|609|Chandelure}} | |||
| {{pcolor|Chandelure}} | |||
| {{mcolor|Fire Blast}} | |||
| {{mcolor|Shadow Ball}} | |||
| 86228367 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|635|Hydreigon}} | | {{MSP|635|Hydreigon}} | ||
Line 236: | Line 248: | ||
| 55188682 | | 55188682 | ||
|} | |} | ||
===US=== | |||
{| class="roundy" style="margin:auto; background: #fff; border: 5px solid #474f47" | |||
|- style="background:#263b67; color: #fff" | |||
! colspan=2 style="{{roundytl|5px}}" | Pokémon | |||
! colspan=2 | Move(s) | |||
! style="{{roundytr|5px}}" | Password | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|001|Bulbasaur}} | |||
| {{pcolor|Bulbasaur}} | |||
| {{mcolor|Frenzy Plant}} | |||
| {{mcolor|Dragon Tail}} | |||
| 94283937 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|143|Snorlax}} | |||
| {{pcolor|Snorlax}} | |||
| {{mcolor|Strength}} | |||
| {{mcolor|Flamethrower}} | |||
| 43265987 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|497|Serperior}} | |||
| {{pcolor|Serperior}} | |||
| {{mcolor|Frenzy Plant}} | |||
| {{mcolor|Dragon Tail}} | |||
| 07461322 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|006|Charizard}} | |||
| {{pcolor|Charizard}} | |||
| {{mcolor|Blast Burn}} | |||
| {{mcolor|Dragon Claw}} | |||
| 68110948 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|149|Dragonite}} | |||
| {{pcolor|Dragonite}} | |||
| {{mcolor|Draco Meteor}} | |||
| {{mcolor|Fire Blast}} | |||
| 91698319 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|393|Piplup}} | |||
| {{pcolor|Piplup}} | |||
| {{mcolor|Drill Peck}} | |||
| {{mcolor|Hydro Pump}} | |||
| 72679922 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|479|Rotom}} | |||
| {{pcolor|Rotom}} | |||
| {{mcolor|Shadow Ball}} | |||
| {{mcolor|Thunder}} | |||
| 04417308 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|501|Oshawott}} | |||
| {{pcolor|Oshawott}} | |||
| {{mcolor|Razor Shell}} | |||
| {{mcolor|Tail Whip}} | |||
| 23906908 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|503|Samurott}} | |||
| {{pcolor|Samurott}} | |||
| {{mcolor|Ice Beam}} | |||
| {{mcolor|Hydro Cannon}} | |||
| 80889856 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|547|Whimsicott}} | |||
| {{pcolor|Whimsicott}} | |||
| {{mcolor|Razor Leaf}} | |||
| {{mcolor|Giga Drain}} | |||
| 65501535 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|618|Stunfisk}} | |||
| {{pcolor|Stunfisk}} | |||
| {{mcolor|Discharge}} | |||
| {{mcolor|Mud Shot}} | |||
| 02337796 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|635|Hydreigon}} | |||
| {{pcolor|Hydreigon}} | |||
| {{mcolor|Dark Pulse}} | |||
| {{mcolor|Draco Meteor}} | |||
| 93173657 | |||
|} | |||
{{-}} | {{-}} | ||
{{Spin-off series}}<br> | {{Spin-off series}}<br> |
edits